2005 yılından itibaren faaliyetini sürdürmekte olduğumuz firmamız, Karbon film Isıtıcı ile Yerden Isıtma, Yenilenebilir enerji kaynakları konularında mekanik tesisat taahhütleri yaparak işe başlamış ve bir çok taahhüt projesini başarı ile tamamlamıştır.

Yaptığımız çalışmalarımızdan edindiğimiz bilgi ve  tecrübe ile genç ve dinamik kadromuzun enerjisinin birleştiği firmamız, gerek Ege Bölgesinde gerekse Türkiye genelinde bir çok proje, taahhüt işlerini başarı ile gerçekleştirmiştir.

Firmamız bu sinerji sayesinde gerçekleştirdiği projelerden aldığı güç ile daha büyük projelere imza atmayı hedeflemektedir.

 

Temel Hedeflerimiz

 

Sürekli gelişmekte olan teknoloji ayak uydurarak kaliteli ürün ve hizmet anlayışı ile değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını en verimli ve en tasarruflu şekilde karşılayabilmek ve enerji bağımlılığımızı en aza indirebilmektir.

 

Vizyonumuz (Gelecek Hayallerimiz)

 

İnsanlara faydalı çözümler üretebilen, sürekli kendini yenileme ve büyüme çabasında marka bir firma olabilmektedir.

 

Misyonumuz (Görevlerimiz)

 

Bulunduğumuz sektörde teknolojik gelişmelere uyum sağlayarak, yılların kazandırdığı tecrübeyle, kaliteden ve güvenden ödün vermeyen bir firma olmaya devam etmektir.

Firmamız, bireysel konut uygulamaları, villalar, siteler, konsept projeler, işyerleri, kreş, otel ve cami ısıtma sistemleri ile ısıtma ve soğutma, yenilenebilir enerji kaynakları projelerinde, müşterilerine her zaman en yeni, mimari estetiğe uygun, çevreci, enerji tasarrufunu ve minimum enerji kullanımını dikkate alan, teknolojik niteliklere sahip, en kaliteli ürünleri ve hizmeti sunmayı amaç edinmiştir.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Hemen Arayın!