Hakkımızda

2005 yılından itibaren faaliyetini sürdürmekte olduğumuz firmamız, Yerden Isıtma & Yenilenebilir enerji kaynakları & Dalgıç Pompa & Elektrik konularında mekanik tesisat taahhütleri yaparak işe başlamış ve bir çok taahhüt projesini başarı ile tamamlamıştır. Yaptığımız çalışmalarımızdan edindiğimiz bilgi ve tecrübe ile genç ve dinamik kadromuzun enerjisinin birleştiği firmamız, gerek Ege Bölgesinde gerekse Türkiye genelinde bir çok proje, taahhüt işlerini başarı ile gerçekleştirmiştir.

Firmamız bu sinerji sayesinde gerçekleştirdiği projelerden aldığı güç ile daha büyük projelere imza atmayı hedeflemektedir. Firmamız, bireysel konut uygulamaları, villalar, siteler, konsept projeler, işyerleri ve cami ısıtma sistemleri ile ısıtma & soğutma, klima, su pompası, yenilenebilir enerji kaynakları projelerinde, müşterilerine her zaman en yeni, mimari estetiğe uygun, çevreci, enerji tasarrufunu ve minimum enerji kullanımını dikkate alan, teknolojik niteliklere sahip, en kaliteli ürünleri ve hizmeti sunmayı amaç edinmiştir.

Sürekli gelişmekte olan teknolojiye ayak uydurarak kaliteli ürün ve hizmet anlayışı ile değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını en verimli ve en tasarruflu şekilde karşılayabilmek ve enerji bağımlılığımızı en aza indirebilmektir.

Vizyonumuz (Gelecek Hayallerimiz)

İnsanlara faydalı çözümler üretebilen, sürekli kendini yenileme ve büyüme çabasında marka bir firma olabilmektedir.

Misyonumuz (Görevlerimiz)

Bulunduğumuz sektörde teknolojik gelişmelere uyum sağlayarak, yılların kazandırdığı tecrübeyle, kaliteden ve güvenden ödün vermeyen bir firma olmaya devam etmektir.

Lokal uygulama sayesinde camilerde istenilen saf ve uzunlukta olan bölgeye ısıtma sistemi uygulamaktayız. Bu sayede verim artışı maksimum ve maaliyet oranı minumum seviyede olmaktadır.

Evlerde uygulanmaya başlayan yerden ısıtma sistemleri sayesinde, istenilen alanda uygulama yapılarak en verimli ısıtmayı sağlayabilmekte. Gelişmiş kontrol paneli sayesinde istenilen odayı ısıtma imkanı bulunmaktadır.

Ev ısıtma sistemlerinde uygulanan sistemle benzerlik gösteren iş yeri alttan ısıtma sistemleri sayesinde iş yerinizin tamamını ya da sadece ofisinizi ugun fiyat garantisi ile kısa zamanda ısıtıyoruz.