Hatay Cami Yerden Isıtma Sistemi

Hatay (İskenderun) cami ısıtma sistemi, karbon film ısıtıcı sayesinde her türlü zemine kolaylıkla uygulanabilen, kullanımı kolay termal konfor için iç mekan iklim kontrolünü sağlayan bir elektrikli merkezi ısıtma sistemidir.

 

Camilerde uygulaması hızlı ve kolay olan elektrikli karbon film ısıtıcılar ile cami halısı altına, istenilen saf ve uzunlukta dilerseniz caminin tamamında cami halı altı uygulaması yapılabilmektedir.

 

Yarım milimetre (0.5 mm) kalınlığında olan karbon film herhangi bir kod seviyesi oluşturmaz, ezilme, kırılma yapmaz.

Hatay cami ısıtma

Arayın. Ücretsiz Fiyat Teklifinden Hemen Yararlanın!

Hatay Cami Isıtma Nasıl Çalışır?

Yerden Isıtma Nasıl Çalışır

Daha önceleri, cami ısıtma sistemleri lüks olarak görülebilmekteydi. Fakat teknolojinin hızla ilerlemesi ve yeni teknolojilerin yaygınlaşması ile birlikte Hatay zemin ısıtma sistemlerinde maliyet oranları minimum seviyeye çekildi.

 

Gelişmiş teknoloji sayesinde karbon film ısıtıcılar, maliyet oranını düşürerek, istenilen her türlü zemine kolayca uygulanabilmektedir. Karbon film ısıtıcı bu tür uygulamalarda, yerden ısıtmayı etkili, konforlu ve ekonomik hale getirmiştir. Artık soğuk zeminden kaynaklanan soğuk ayaklarınız olmayacak.

 

Tahmin edebileceğiniz gibi, halı, parke gibi zeminin altına uygulanabilen karbon film ısıtıcı, elektrik kontrol paneli sayesinde istenilen ısı ayarı yapılabilmektedir. Hatay camilerde istenilen zamanlarda açıp kapatma ayarı sayesinde namaz saatlerinde önce açılarak camileri ısıtma işlemi gerçekleşir. Zeminin her santimini düşük bir sıcaklıkta ısıtarak, ısıyı cami halısının her tarafına eşit olarak yaymaktadır. Bu sayede istenilen safların her tarafı eşit miktarda ısıtılmaktadır.

 

Hatay cami ısıtma sistemi, tüm ısının eşit taşınmasını ve zeminde ısının boşa harcanmamasını sağlayan bir yalıtım malzemesi ile kaplanmaktadır.

Hatay Yerden Isıtma Hizmetlerimiz

Okul Kreş Isıtma

Kullanılan malzemelerin yüksek kaliteli ve güvenli olması sebebiyle okul ve kreşlerde elektrikli yerden ısıtma sistemi kolayca uygulanabilmektedir.

Balkon Isıtma

Balkonlarda kolayca uygulama yapılabilen elektrikli zemin ısıtma sistemi sayesinde kışlar çok daha ılık geçecek.

Cami Isıtma

Cami yerden ısıtma sisteminde dilediğiniz saf ve uzunlukta ısıtma işlemi yapılabilmektedir. Hızlı kurulum,1 günde teslim.

Hatay Yerden Isıtmanın Faydaları

Sıcak Zemin

Hatay cami ısıtma sistemlerinin en temel faydalarından biri, uygulaması yapılan zeminin her santimetresi eşit ısıda olmasıdır. Isı zeminden hafifçe yukarı doğru yayıldığından tüm alan eşit bir sıcaklığa ulaşır.

Yerden Isıtma Verimlidir

Karbon film ısıtıcılar sayesinde çok daha düşük sıcaklıklarda kullanır ve çok daha geniş bir yüzey alanını kapladığı için camiyi daha verimli bir şekilde ısıtır. Bu nedenle diğer ısıtma yöntemlerine göre daha verimli ve daha ucuzdur.

Yerden Isıtma Güvenlidir

Cami yerden ısıtmanın açıkta sıcak veya keskin kenarları yoktur. Tüm cami cemaati için güvenli bir seçenektir. Ortam koşullarını kötüleştirebilecek toz hareketlerinden arınmış sıcaklık sağladığın için alerjisi olanlar için harikadır.

Cami Halı Altı Isıtma

Camilerde kullanılan karbon film ısıtıcının inceliği sayesinde halı altında hiç bir zaman varlığını hissetmeyeceksiniz. Hissedeceğiniz tek şey sıcaklık.

Hatay Parke Altı Isıtma

Dilediğiniz alan için parke altı ısıtma uygulanabilmektedir. Karbon film ısıtıcı ile zemine kolayca ısıtma işlemi gerçekleştirilir. Hatay parke altı ısıtma uygulamalarında uygulama alanı içerisinde herhangi bir zemin farkı oluşmamaktadır

Hatay Cami Isıtma

Hatay cami ısıtma, istenilen saf ve uzunlukta uygulaması yapılmaktadır. Elektrikli yerden ısıtma ilk yatırım maliyeti açısından daha uygun olmaktadır.

Cami Isıtma İçin Hemen Arayın

Hatay Cami Isıtma Hakkında Merak Ettikleriniz

Hatay cami ısıtma, elektrikli karbon film paneller kullanılarak cami halı altına, istenilen saf ve uzunlukta uygulaması yapılan, kullanımı kolay kontrol panel sayesinde ucuz ve konforlu cami ısıtma sistemidir.

Cami ısıtma maliyeti, Hatay uygulama yapılacak alanın büyüklüğüne ve daha öncesinde yapılan yalıtım kalitesine bağlıdır. Uygulaması yapılacak alanın yalıtımı ne kadar iyi ise enerji tasarrufu o kadar fazladır. Ortalama m² fiyatları da dahil olmak üzere daha fazla bilgi için, bizimle iletişime geçin. +90 536 432 47 65

Cami yerden ısıtma, halı, fayans, işlenmiş ahşap ve laminat parke dahil çoğu zemin kaplamasının altında kullanılabilir. Camilerimizde genellikle halı altı uygulaması yapılmaktadır.

Karbon film ile yapılan yerden ısıtma sistemlerinde, zemin üzerinde en fazla 0.5cm-0.7cm yükselme oluşur. Zeminde daha fazla yükselme söz konusu değildir. Cami halısı altına uygulama yapılacağı için herhangi bir kot farkı oluşmamaktadır.

Karbon film ısıtıcılar, kontrol panelinden açma işlemi gerçekleştikten hemen sonra ısınma işlemi başlar. Beklemenize gerek kalmaz. Zeminin üstüne yerleştirilen yerden ısıtma, çok hızlı bir şekilde ısınır. Kontrol paneli sayesinde tam gerektiği zaman doğru miktarda ısıyı sağlayacak şekilde kolayca programlanabilir.

Açıkta kalan sıcak yüzeyler gizlendiğinden ve toz tutucular çıkarıldığından, yerden ısıtma daha güvenli ve daha sağlıklıdır.Uygulanan alanlarda kontrollü ve rahat bir ısı kaynağı sunarlar.